Kawa, nazywana inaczej „czarnym złotem”, cieszy się w Polsce coraz większą popularnością. Obok ogromnej ilości jej spożycia, rośnie też kultura picia. W ostatniej dekadzie Polacy chętniej sięgają po niekonwencjonalne napoje kawowe, które wciąż serwowane są głównie w kawiarniach. Nie dziwi zatem, że w większości kawiarni i restauracji ekspres do kawy stanowi podstawowe wyposażenie lokalu niezbędne do jego funkcjonowania. Od solidności ekspresu zależy jakość przyrządzanej kawy, a co za tym idzie – dobre imię kawiarni.

Ponieważ doskonale wiemy, jak stresująca dla właścicieli lokali gastronomicznych jest awaria ekspresu i oczekiwanie na naprawę urządzenia, dlatego wprowadziliśmy nową ofertę przeznaczoną specjalnie dla nich. W przypadku uszkodzenia ekspresu oferujemy nie tylko właściwą diagnozę, ale i kompleksowy serwis oraz gruntowne czyszczenie jego poszczególnych części. Wyróżniamy się na tle naszej konkurencji tym, że na czas naprawy wypożyczamy ekspres zastępczy, który jest podobnej lub tej samej klasy, co sprzęt uszkodzony! Takie rozwiązanie pozwala uniknąć właścicielom restauracji nieprzyjemnych sytuacji związanych z opóźnieniami w przygotowaniu kaw i niezadowoleniem coraz bardziej wymagających klientów.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, dokładamy wszelkich starań, aby naprawiony ekspres funkcjonował dokładnie tak, jak za czasów swojej najwyższej świetności. Dlatego poddajemy go gruntownej konserwacji, wymieniamy wadliwe części i udzielamy gwarancji rozruchowej. Aby w przyszłości uniknąć nagłej awarii urządzenia, oferujemy też regularny pogwarancyjny przegląd serwisowy. W swojej ofercie mamy również  wszystko co związane z używaniem ekspresów: środki do ich czyszczenia i pielęgnacji oraz w celu dbania o nie również bardzo wydajne i niedrogie filtry do wody, dzięki którym ekspresy w restauracjach przedłużają swoją żywotność.

Nasze usługi nie ograniczają się wyłącznie do fachowej naprawy sprzętu. Robimy wszystko, aby zapobiec ewentualnym, nagłym usterkom, które w Państwa lokalu mogą przyczynić się do wydłużonego czasu oczekiwania na zamówienie, obniżenia jakości serwowanej kawy, a co za tym idzie – rozczarowania klientów. Filozofia naszego działania nie opiera się wyłącznie na naprawie ekspresów; troska o Państwa interes i zadowolenie Państwa gości to dla nas priorytet!

Firma Piotr Waloszek
Topolowa 24
44-217 Rybnik
Telefon: 575 302 766
mail: ekspresykawowe@gmail.com
NIP: 756 166 38 71

Czynne: pon-pt, 9-17
Sobota – po wcześniejszym umówieniu

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości