Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, którzy pragną codziennie, w domowym zaciszu delektować się kawą smakującą równie dobrze jak napój przyrządzany w ich ulubionej kawiarni. W związku z tym w ramach naszych usług prowadzimy sprzedaż używanych ekspresów. W naszym asortymencie mogą Państwo znaleźć szeroki wybór modeli urządzeń o rozmaitych funkcjach i różnym stopniu zaawansowania w obsłudze. Oferujemy ekspresy wyłącznie po gruntownej naprawie (jeśli sprzęt tego wymagał), kompletnym przeglądzie,  czyszczeniu i konserwacji. Na każdy sprzęt udzielamy gwarancji rozruchowej, aby nasi klienci mieli pewność, że kupiony ekspres będzie im służył przez długi czas. jak i także możliwość przedłużenia jej na okres nawet do 5 lat na ustalonych wcześniej warunkach. Zawsze staramy się doradzić kupno urządzenia dostosowanego do Państwa indywidualnych potrzeb.

Oprócz sprzedaży ekspresów,  zajmujemy się też fachową naprawą sprzętu. Oferujemy zazwyczaj darmową diagnozę, aby klient sam  mógł zadecydować, czy chce oddać ekspres w nasze ręce czy naprawić go sam i ile jest w stanie zapłacić za naprawę swojej maszyny. Zależy nam na tym, by cena naszych usług była przejrzysta – dlatego zawsze po diagnozie informujemy o kosztach.

Nasze usługi obejmują wymianę wadliwych części, gruntowne czyszczenie i konserwację sprzętu. Dokładnie badamy, co może być zepsute po rozruchu. Doskonale wiemy, że sprawne działanie urządzenia to jeszcze nie wszystko, dlatego po naprawie ekspresu zawsze sprawdzamy jakość parzonej przez niego kawy. Aby uniknąć awarii w przyszłości,  na życzenie klienta oferujemy też pogwarancyjną opiekę nad sprzętem dostępną z trzech pakietów do wyboru.

Czy wiedzą Państwo, że jedna z najważniejszych części ekspresu, która wpływa na lepszy smak i aromat kawy i żywotność sprzętu to filtr wody? Dlatego tak ważna jest jego regularna wymiana! Aby zredukować koszty tej czynności i zapewnić naszym klientom jeszcze większy komfort, jako pierwsi w Polsce wprowadziliśmy sprzedaż filtrów z możliwością wymiany samego proszku! Jeśli są Państwo zainteresowani tym rozwiązaniem, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą dostępną na stronie www.zefel.pl

Firma Piotr Waloszek
Topolowa 24
44-217 Rybnik
Telefon: 575 302 766
mail: ekspresykawowe@gmail.com
NIP: 756 166 38 71

Czynne: pon-pt, 9-17
Sobota – po wcześniejszym umówieniu

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości