Możliwość wypicia dobrej kawy w miejscu pracy  ma zbawienny wpływ na atmosferę w biurze, efektywność pracowników i relacje biznesowe z zewnętrznymi klientami firmy. Dlatego naszym Klientom pracującym w biurach oferujemy niezawodne i łatwe w obsłudze używane ekspresy, które doskonale sprawdzą się zarówno na zapleczu kuchennym, jak i na sali konferencyjnej. Dzięki naszemu bogatemu asortymentowi mogą Państwo wybrać ekspres o odpowiedniej wielkości i funkcjonalności, idealnie dostosowany do potrzeb Państwa biura. Sprzedawane przez nas ekspresy są wcześniej poddawane naprawie ( oraz gruntownemu przeglądowi, dokładnemu czyszczeniu i konserwacji. Ponieważ zależy nam na zaufaniu i komforcie Klientów, na każde zakupione u nas urządzenie udzielamy gwarancji rozruchowej, jak i także możliwość przedłużenia jej na okres nawet do 5 lat na ustalonych wcześniej warunkach.

Oprócz tego świadczymy usługi w zakresie serwisu ekspresów. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i indywidualnemu podejściu do Klienta, mogą mieć Państwo pewność, że doskonale poradzimy sobie z naprawą każdego urządzenia. Koszt naprawy ekspresu obejmuje nie tylko naprawę i wymianę wadliwych części. Każde urządzenie, które do nas trafi, czyścimy, konserwujemy i sprawdzamy, co może być zepsute po rozruchu. Diagnoza, którą wystawiamy przed serwisem, jest na ogół bezpłatna – to Państwo decydują, czy chcą naprawić maszynę u nas, czy zrobić to na własną rękę. Natomiast po naprawie na życzenie Klienta oferujemy regularny pogwarancyjny przegląd serwisowy; w celu zapoznania się ze szczegółami tej usługi proszę zajrzeć do zakładki „Serwisowanie”.

W naszej firmie staramy się sprostać najbardziej niekonwencjonalnym oczekiwaniom naszych Klientów. W związku z tym, w przypadku ewentualnej awarii ekspresu w Państwa biurze, na czas naprawy oferujemy ekspres zastępczy. Dołożymy wszelkich starań, aby Państwa pracownicy bez przeszkód mogli cieszyć się w pracy smakiem dobrej kawy. Natomiast jeśli potrzebują Państwo wypożyczyć ekspres na event biznesowy, na czas trwania spotkania wyposażymy  sale konferencyjne w profesjonalny sprzęt według Państwa uznania.  

Aby jeszcze bardziej ułatwić Państwu dostęp do doskonałej jakości kawy, jako pierwsi w Polsce wprowadziliśmy innowacyjne filtry wody do ekspresów, których nie trzeba wymieniać – wystarczy regularnie zmieniać w nich proszek. Takie rozwiązanie jest zdecydowanie tańsze niż zakupienie nowego filtru. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo na stronie www.zefel.pl

Firma Piotr Waloszek
Topolowa 24
44-217 Rybnik
Telefon: 575 302 766
mail: ekspresykawowe@gmail.com
NIP: 756 166 38 71

Czynne: pon-pt, 9-17
Sobota – po wcześniejszym umówieniu

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości