Nasza firma oferuje naprawę ekspresów do kawy różnych firm. Na tej stronie przygotowaliśmy opis, jak przebiega nasza usługa, żeby mieli Państwo jasność odnośnie naszej metodyki pracy. Stawiamy na jakość, dlatego chcemy, aby każdy klient był poinformowany o tym, za co płaci.

1. Odbiór osobisty

Obecnie preferujemy tylko odbiór osobisty w siedzibie w Rybniku. Niedługo planujemy otwarcie punktów w różnych miastach w Polsce, co ułatwi przekazywanie ekspresu do naprawy oraz pomoże naszym specjalistom w dobrej diagnozie.

2. Diagnoza

Jest ona darmowa dla tych, którzy zdecydują się na naprawę. Fachowo sprawdzamy różnymi miernikami oraz wizualnie wnętrze ekspresu, co nie wyklucza, że niektóre awarie wychodzą dopiero przy ponownym rozruchu. Wtedy mamy pewność co do całego działania ekspresu. Zależy też nam na tym, aby jakość robionej kawy była najlepsza, bo samo sprawienie, żeby urządzenie działało, to jeszcze nie wszystko.

W przypadku konieczności sprawdzenia elektroniki, pobieramy opłatę w wysokości 50 zł.

3. Naprawa

Po diagnozie informujemy o kosztach i po akceptacji przystępujemy do realizacji zlecenia. W przypadku kiedy usterka będzie poważniejsza lub nieopłacalna – poinformujemy. Decyzję podejmują Państwo. Czasem zdarza się tak, że ktoś woli mieć u siebie swój ulubiony ekspres i nie chce go wymieniać na nowy. my wychodzimy naprzeciw tym oczekiwaniom.

4. Nowa jakość

Po naprawie sprawdzamy smak kawy, by był on jak najlepszy. Według zapotrzebowania ustawiamy, wymieniamy i czyścimy poszczególne części, co wpływa na jej jakość. Po takim odnowieniu – urządzenie jest jak nowe, dlatego jakość może być taka sama jak przy pierwszym włączeniu. To sprawia, że chętniej i z większym zadowoleniem pije się kawę z własnego ekspresu. Właśnie na czymś takim nam zależy.

Pod takimi hasłami działamy najczęściej: Naprawa ekspresów Rybnik, naprawa ekspresów Katowice, naprawa ekspresów Racibórz, naprawa ekspresów Żory, naprawa ekspresów Wodzisław Śląski, naprawa ekspresów Jastrzębie-Zdrój.